1 / 2
SE PRODAVA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2020 14:13

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

1

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

2 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Skopska

Se prodava kukja,karabina na Ul.Skopska naselba Cumovcanec

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071928066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам