Logo

TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI

Број на оглас: 3457608 | Објавен на: 10.02.2020, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Masa 120 cm. 6 stolici

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач