1 / 5
Продавам плац во Калин Камен
9 €
21.10.2021 11:27

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во Калин Камен од 900 м2 на екстра локација на 1 километар над планинарската куќа.
До плацот има асвалтен пат, приклучок за вода и можност за приклучување на ел. мрежа.

Плацот е заграден и со целосна документација и имотен лист.
Идеален за изградба на 2 викендици или комерцијален објект.

Цена 9 евра м2

Тел за контакт
075 27 44 16

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075274416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам