1 / 1
samsumg galaxy s10+
550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.12.2019 00:30

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

s10+

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

telefonot e koristen 4 meseci kupen od germanija so 2 godini garancija.
telefonot e vo odlicna sostojba bez problem i bez nikakvi steti i grebnatinki.
cenata ne e fiksna

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
077718912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам