1 / 1
Plac
25 €
Цената не е фиксна
16.12.2019 13:35

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo vizbegovo
Na kacanicki pat
5500 kf
Tel.072 222 160

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ruzhdi.jaija@hotmail.com
Потврден огласувач
072222160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам