1 / 12
Stan vo centar na skopje prvi sprat.
1 €
19.06.2022 09:56

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

86 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Bul. Kliment Ohridski 54-2/1

Se prodava stan vo centar na grad Skopje so pogled na bul. Kliment Ohridski, 2 spalni sobi, 40m2 dnevna so trepezarija, 1 banja, 1 kupatilo, kujna + 30m2 terasa. Stanot e vo tek na renoviranje kompletno promeneta elektricna instalacija, kompletno promeneta kanalizacija, dovod i odvod, novi plocki banja, kupatilo i kujna, novi plocki na terasa + nastresnica na terasa, kompletno nova Rehau stolarija drvo lice. Za povekje informacii i cena 070218010 - Blasko.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Blasko Temov
Потврден огласувач
070218010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам