Logo

Velosiped

Број на оглас: 3460818 | Објавен на: 26.02.2020, 22:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Novi velosipedi
077711714

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач