Logo

mazda 5

Број на оглас: 3462351 | Објавен на: 27.02.2020, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 5

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazda 5 poveke info na mob 072241085

 Александра

Потврден огласувач