1 / 8
VO STROGIOT CENTAR NA GRADOT SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN APA
1 €
15.06.2022 10:57

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Orde Tuteski 28

Vo strogiot centar na gradot pretezno namenet za stranci SLOBODEN OD 06.05.2020

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Orde
Потврден огласувач
075487066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам