1 / 4
Bakarni Prsteni 150 - Motori, Masini, Postrojki
1.450 МКД
15.09.2022 11:15

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

⚙️🔩 Бакарни Прстени - Бакарни парчиња со добра електрична и топлотна спроводливост. Бакарен материјал со врвен квалитет, точката на топење до 1083 ℃. Одговараат на сите типови на мотори без разлика дали се автомобили, машини, постројки и сл.
☑ Типови на големина: 15.
☑ Вкупно 150 парчиња.
☑ 100% нов и висок квалитет.
☑ Добра електрична и топлинска спроводливост.
☑ Одличен за приклучоци за отпадоци, вода, гориво и хидраулични фитинзи.
⤵️ Големини:
• 5 x 10 - 10 pcs
• 6 x 10 - 10 pcs
• 7 x 10 - 10 pcs
• 8 x 12 - 10 pcs
• 10 x 6 - 10 pcs
• 10.5 x 17 - 10 pcs
• 11 x 17 - 10 pcs
• 14 x 18 - 10 pcs
• 12 x 20 - 10 pcs
• 12.5 x 20 - 10 pcs
• 14 x 20 - 10 pcs
• 15 x 20 - 10 pcs
• 16 x 22 - 10 pcs
• 16.5 x 24 - 10 pcs
• 17.5 x 24 - 10 pcs

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Tubeless - Set za saniranje na avtomobilska guma

150 МКД

Osiguraci - Spojki za plastika,kalnici,drzaci za motor i sl

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам