Logo

Se prodava ili zamenuva so moja doplata mercedes c180

Број на оглас: 3469561 | Објавен на: 21.01.2020, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 180

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ili zamenuva mercedes c180 benz/plin atest registriran do 08.2020 so zelen karton palis i vozis ekonomicen 10l/100km klimatronik ispraven ladi topli perfekt za kes 1300e zamena za pomalo vozilo so moja doplata do 300e moze i na bg tabli

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач