1 / 6
DUJKAN
21.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.02.2020 13:17

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15 m²

Греење:

Струја

Se prodava dujkan tabana

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
075991206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам