1 / 8
Se prodava samsung galaxy A40
140 €
03.01.2020 19:31

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

A40

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonot e vo odlicna sostojba koriste 1 god
Kupen od A1
Raboti na site mrezi
So telefonot odat slusalki polnac i kutija za telefonot

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078380668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам