1 / 3
Traktor
8.000 €
30.12.2019 22:29

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava traktor so trobrazden plug 100 ks. Tel.075 262 892

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Stevce
Потврден огласувач
075262892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам