1 / 2
Трпезариски столици
1.000 МКД
11.01.2020 09:08

Скопје

Продавам 5 одлично сочувани столици и трпезариска маса. Купени се од Столичара Аце, 1.000 ден столица, комплет со маса 8.000 ден.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070267543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам