Logo

2 povolni mijalnicina za vc

Број на оглас: 3472811 | Објавен на: 23.02.2020, 19:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat 2 povolni mivalnicina vo top sostojba dimenzija 50sm na 60 sm

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Zvonko

Потврден огласувач