1 / 5
Се издава атрактивен плац (крушевски пат)
По Договор
23.08.2020 13:13

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Плацот се најдува на патот за крушево наспроти Димче Бањаро во близина е (Венеција,Palmashop...)
И е во индустриска зона.Плацот е целосно заграден и има струја,вода....

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Goce
Потврден огласувач
075259291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам