KAČANIČKI PAT prv red na asfalt
75 €
Цената не е фиксна
03.01.2020 20:22

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3432 m²

Тип на земјиште:

Останато

Kaj bazata na Granit
direktno na asfalt
moze zamena

kontakt na mail

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
306957489548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам