Se prodava turbina
1 €
Цената не е фиксна
01.02.2020 22:14

Долнени / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Turbina za model lancia 2,4 jtd Alfa 156 Alfa 166jtd mozebi odgovara i za drugi tipovi na Fiat vo odlicna sostoiba tel.077963832

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Omer
Потврден огласувач
070212920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам