1 / 8
Се изаваат апартмани и соби на Пелистер, Нижеполе
50 €
07.12.2022 14:55

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Вилата се наоѓа над село Нижеполе. Во вилата има чајна кујна и конференциска сала. Секоја соба има свое купатило, TV, wi-fi, фрижидер. Бесплатен заграден паркинг. За исхрана соработуваме со неколку хотели и ресторани, а гостите имаат 10% попуст.

Контакт 075 371 311

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075456455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам