1 / 2
Polnac za laptop_nov
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.03.2023 11:56

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Nov zemen po greska

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078802171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам