1 / 12
SE IZDAVA NOV APARTMAN
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 13:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Dvosoben apartman(spalna I dnevna)
Celosno opremeni kujna I kupatilo
Poseben vlez I parking
TV.Wi-Fi. Moznost za smestuvanje do4lica.
Cena vo zavisnost od periodot i dolzinata na prestojot
075352447 Zoran

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075352447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам