Logo

Passat b5.5 4x4 1.9 tdi

Број на оглас: 3477453 | Објавен на: 15.02.2020, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e ispravna nema nikakva manaa pali vozi, sekogas moze da se vidi.

 Кавадарци    Општина:Росоман

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач