1 / 10
Se Izdava Apartman vo Prilep pod Markovite Kuli
По Договор
02.11.2022 21:26

Прилеп / Прилеп

Se izdava komlpetno opremen apartman vednas pod Markovite Kuli na mnogu mirna lokacija.
Za kratok i za podolg prestoj.
Kontakt : Kristina 078267365

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
078267365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам