1 / 10
Се продава Peugeot 309 GL 1.4 Бензин/Плин
По Договор
03.12.2022 11:22

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

309

Година:

1992

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра состојба, добри гуми, кука, направен сервис

Возилото е добро сочувано и доста економично

Регистрирано до 7/2023

Лице за контакт: Живко
Телефон: 075 214 677

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Живко
Потврден огласувач
38975214677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам