1 / 4
vw polo fox
5 €
05.11.2022 18:02

Прилеп / Прилеп

vw polo se do strafce servo volan 1.0.1.4.1.6.1.9.DIZEL SITE MOTORI SE DO STRAVCE PUSTAME I PO KARGO POVELETE .
070-308-500

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

darko
Александар Македонски бр.240
Потврден огласувач
075308500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам