1 / 12
Vestacki dekorativen kamen
700 МКД
12.07.2022 15:44

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Stovariste miks dekor .priroden I vestacki dekorativen kamen po najdobri ceni.naj kvalitetni korita za cesmi .Ureduvanje dvorovi, Montaza na kamen .najdobri ceni vo Ohrid I Struga .Tel:078-839-162

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078839162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам