Logo

Prodavam Staklo 4 sezoni / Стакло 4 сезони

Број на оглас: 3483653 | Објавен на: 02.02.2020, 16:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Продавам стакло 4 сезони, сосем кратко користено. Ширина 85 висина 171. Тамо каде требало да има врата, изведувачите по грешка ставиле фиксно стакло. Веднаш ставив врата и ми остана стаклото. Со него си одат четирите внатрешни PVC первајзи. Тел. 071/260-350 Аце

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Аце