1 / 3
LESNICI MASINA ZA OBRABOTKA МАШИНА ЗА ОБРАБОТКА НА ЛЕШНИЦИ
3.000 €
28.11.2022 11:14

Илинден / Скопје

MASINA ZA OBRABOTKA NA LESNICI
1. KALIBRIRANJE
2. KRSENJE NA LUSPA
3. ODVOJUVANJE NA JATKA OD LUSPA SO VENTILACIJA
4. DIGITALNA VAGA
TIPOT NA MASINAT E CENTRIFUGALNA, DAVA NESPOREDLIVO NAJDOBAR KVALITET PRI OBRABOTKATA
МАШИНА ЗА ОБРАБОТКА НА ЛЕШНИЦИ
1. КАЛИБРИРАЊЕ
2. КРШЕЊЕ НА ЛУШПА
3. ОДВОЈУВАЊЕ НА ЈАТКА ОД ЛУШПА СО ВЕНТИЛАЦИЈА
4. ДИГИТАЛНА ВАГА
VE MOLAM POVICI SAMO ZA SERIOZNO ZAINTERESIRANI.
CENATA E FIKSNA.
KONTAKT: 071/212-216 I 071/295-626

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vasil
Потврден огласувач
071295626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам