1 / 11
Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007, 120KS, STAKLO
3.499 €
23.11.2022 09:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007 godina.
Bravoto e STAKLO - mnogu socuvano, so ful oprema, se si raboti na nego.

88KW, 120KS
Kontakt na viber
Kontakt tel 075 837 360


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

TALE
Потврден огласувач
076579390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам