1 / 3
harman kardon zvucnici
900 МКД
Цената не е фиксна
19.11.2022 12:39

Карпош / Скопје

Harman Kardon Multimedia Speaker System DP/N 072XTC Computer Speakers

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070743333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам