1 / 3
Dva dukani vo novata katna garaza vo Prilep
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.10.2022 16:08

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

30 m²

Греење:

Централно

Se prodavaat ili se izdavaat dva dukani vo novata katna garaza ( trgovski centar ) kaj pazarot na prizemje
Edniot e 14 m2 a drugiot 16 m2
Dvata se na prizemje vo vnatresniot del
Komplet spremni so plocki ,wc ,umivalnik.
Dukanite se na firma so plateno ddv
070 208 343 ПЕЦЕ

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071 314 147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам