1 / 1
Продажба на станови. Цени поволни
По Договор
23.01.2020 09:15

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Се продаваат станови во згради во изградба на локации- Прилеп ул. Октомврсика бб (наспроти Дени мебел, кај болницата) и Скопје-Водно ул. Славејко Арсов. За информации јавете се на телефонските броеви: 070/208-194 i 070/328117

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

dino 99 dooel
Потврден огласувач
070328117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам