Kupuvam garsonjera vo Prilep
14.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2020 18:33

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

1,5

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Kupuvam garsonjera vo Prilep, lokacijata ne e vazna

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Dimitar
Потврден огласувач
077625956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам