1 / 1
Куќа со деловен простор
200.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.10.2021 22:03

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

142 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1950

Година на реновирање:

2006

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Сотка Ѓорѓиоски 45

Куќа со деловен простор во строг центар на градот. Површина на парцела од 283 м́2. Деловен простор од 52 м2 + помошна просторија од 50-тина м2.
контакт телефон 070313100

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070313100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам