1 / 3
Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo
21.000 €
25.01.2020 18:57

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo na pat kon Mirkovci, dostapna struja, voda, telefon, asvalt, ograden od tri strani.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
070268886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам