1 / 2
Склопување - Составување на Мебел - Sklopuvanje na Mebel
600 МКД
Цената е фиксна
08.05.2022 18:37

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Услуга за склопување, составување и монтирање на мебел како, плакари, комоди, маси, наткасни, спални и сл.
Цената е 600 денари од метар квадратен од лицето на мебелот. (Пример во сликите)

Не склопуваме кујни.

Клучни зборови: sklopuvanje mebel, montiranje na mebel, montaza na mebel, sostavuvanje mebel.

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
078282728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам