Se bara stan za iznajmuvajne za 4 meseci
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2020 04:56

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Mi treba stan od fevruari do maj,mozime da napravime dogovor
Cena do max 100e mesecna rata

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Bojan
Потврден огласувач
078418215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам