1 / 4
Volvo FL 250 solo
9.000 €
28.01.2020 21:02

Прилеп / Прилеп

Se prodava solo Volvo FL 250 godina na proizvodstvo 2003godina,so 350 000pominati kilometri .Kamiono e vo odlicna sostojba,reg e do 07.2020g.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Danco
Потврден огласувач
078356086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам