Kupuvam stan ili garsoniera vo Prilep
15.000 €
Цената не е фиксна
13.02.2020 17:23

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

1,5

Квадратура:

35 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Prolep

Kupuvam stan ili garsoniera od 30-40 m2, do 15000 evra, po moznost do 3 kat

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Dejan
Prilep
Потврден огласувач
070228169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам