1 / 9
Се издава стан (строг центар)
По Договор
27.06.2022 06:48

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

62 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

V.K 2020

Се издава стан од 62м2 кај кружниот тек кај зграда Македонија. Станот има комплетно опремени кујна, трпезарија, дневна соба, спална и бања. Се најдува на 6ти спрат во зграда со лифт.

((станот се издава само за странци))
цена по договор
Инфо на 070/747-002, 071/656-404

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dusan
Потврден огласувач
071656404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам