1 / 5
Prodavam frizideri
11.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.02.2020 13:00

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat frizideri- obicen i 310lt sanduk za zamrznuavnje

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Танас
Потврден огласувач
076361399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам