Se izdava nov stan vo centralno podracje!
По Договор
02.02.2020 18:42

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Se izdava stan od 62 m2 vo stanbena zgrada na prizemje, pogoden za deloven prostor(ordinacija,apteka,kancelarii...).

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Pepi
Потврден огласувач
072271707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам