1 / 3
Kujnski element елемент за кујна
6.000 МКД
Цената е фиксна
20.11.2022 22:18

Битола / Битола

Kujnski element so fioki i visok del so polici. Odlicna sostojba. Istiot od slikite.
075646678 Nikolche

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Nikolche
Потврден огласувач
075646678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам