1 / 5
Totalna stanica
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.10.2020 22:54

Делчево / Делчево

Totalnata stanica NTS 352R / bez prizma do 180 m so prizma do 2000m/ pridruzna oprema nogari,prizma i sl.
Ednofrkventen GPS Ashtech ProMark 100 ednorekventen so moznost za nadgradba

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ilcho
Потврден огласувач
070770611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам