Za skuter gitari i oprema
2 €
24.11.2022 20:54

Прилеп / Прилеп

Kontakt na 079 /323 749. Za skuter nudam gitari i gitarska oprema vo realna protivvrednost.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
079323749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам