Се продава куќа
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2020 18:32

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Благоја Василески

Куката е стара но местото е легализирано и може да се изгради или догради.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
071243179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам