1 / 11
Ohrid Centar na 40 metri do Plostad
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 22:09

Охрид / Охрид

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар на Охрид, веднаш до поштата, на 40м до плоштад, езеро и влезот во стариот дел на градот, одма до ноќниот клуб Куба либре-Хавана. Располагаме со студија и апартмани. Комплетно се опремени со: клима , ТВ со кабловска, бесплатен интернет, паркинг, фен, крпи , пешкири , чаршафи,балкон...
Цените се по договор во зависност од должината на престојот и периодот. инфо 071 855 800

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Gjore
Потврден огласувач
071855800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам