1 / 3
Kopacki
70 €
07.02.2020 21:01

Кратово

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat Novi kopacki doneseni od Švedska
Adidas Predator br:42;42 2/3;44;44 2/3

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Чевли

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
71383888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам