Logo

Se prodavaat 2para skii

Број на оглас: 3509898 | Објавен на: 28.03.2020, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 para skii elan so marker m46 vezovi i elan so marker mr vezovi
Cena 50€ par

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач